رویداد استارت آپی با موضوع امداد و نجات برگزار می شود

رویداد استارت آپی با موضوع امداد و نجات برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی رویداد کارآفرینی و فناوری «امداد و نجات»، اولین رویداد ملی کارآفرینی و فناوری (( امداد و نجات)) از سوی جمعیت هلال احمر کشور و با همکاری زیست بوم تولید محتوای دیجیتال ابر زندگی، مرکز نوآوری و شتابدهی توسکا و سایر دستگاه ها و سازمان ها با هدف تشویق و ترویج توسعه فناوری در حوزه امداد و نجات برگزار می شود.

در این رویداد، مخاطبین می‌توانند در یک مسابقه علمی و عملیاتی نسبت به ارائه ایده‌ها و طرح‌های عملیاتی و اجرایی خود با محوریت فرهنگ سازی، اطلاع رسانی، پیش آگاهی و فناوری های حوزه توانمند سازی و بازسازی و... اقدام کنند.

رویداد تخصصی امداد و نجات با هدف ایده یابی و ایجاد مشارکت اجتماعی در راستای تولید فناوری های امداد و نجات، توسعه استارت آپ های فناورانه حوزه امداد و نجات، شناسایی استعدادهای دیجیتالي و هدایت ایشان به تولید محصولات امداد و نجات، شناسایی و جذب کارآفرینان بالقوه و یا نوپای آینده، ترویج فرهنگ کارآفرینی و ایجاد کسب‌وکار فناورانه، ایجاد بانکی از ایده‌های مرتبط با محورهای موضوعی رویداد، توسعه فضای کار تیمی، تعامل، همفکری و خلاقیت در راستای تولید محتوای امداد و نجات از ۱۲ تا ۱۳ اردیبهشت ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

 

علاقمندان تا ۵ اردیبهشت ماه مهلت دارند تا ایده های خود را از طریق پایگاه اینترنتی به نشانی www.helaltech.ir ثبت کنند.